Znamení elfů - 3. Elfí rodina

1. dubna 2015 v 18:37 | Marsey |  Série příběhů Znamení elfů
Dnes to bude bez zbytečného protahování.

Elfí rodina

---Seděla jsem u pařezu ze kterého jsem před chvílí spadla a civěla jsem na šest postav kolem mě. Promluvil mladý pohledný černovlasý kluk s hlubokýma modrýma očima: ,,Počkej...ty jsi nás ale požádala o přijetí do rodiny, nepletu-li se" neveřícně se na mě zadíval. Koukla jsem se mu do očí ,,Ne, jen jsem se posadila na tenhle pařez" obhajovala jsem se. ,,Ell de feí lestos" promluvila ta krásná paní. Ale chlapec to zdá se ignoroval ,,jmenuji se Cole (Koul) a chci ti vysvětlit pár věcí...zažádala jsi nás o přijmutí do rodiny tím, že ses posadila na tento pařez mezi šesti stromy, my jsme ochránci těchto stromů a ty budeš patřit do této rodiny, podstoupíš-li složitý obřad a zkoušku". Jen jsem na něj vyděšeně hleděla a on si sedl proti mně na zem. ,,Já ale nechci nic takového podstupovat" řekla jsem roztřeseným hlasem. Rozhostilo se ticho, jen Cole mi stále hleděl do očí až jsem musela ucuknout.
---Pak náhle Cole promluvil na elfku ,,dei rioso ill la fieme Saret Demmindrotos" ona mu zděšeně odvětila ,,ter des no kerfe!!" a Cole jen kývl. ,,Ty jsi vyvolená" otočil se ke mně. ,,Co prosím?" odfrkla jsem si. ,,Náš strarý strom Saret Demmindrotos tě potřebuje...umírá"
---,,A...a...ale co mám dělat" zeptala jsem se náhle. Nechtěla jsem být ta jediná, chtěla jsem být členem party! ,,Teď především jít s námi a prozradit nám své jméno" řekl jeden ze dvou mužů co stáli za mnou. Kromě nich tu byly ještě dvě ženy. Postavila jsem se rozhodnutá že půjdu s nimi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kamoska kamoska | 1. dubna 2015 v 19:04 | Reagovat

to je fakt super! nemůžu se dočkat pokračování. :-)

2 kamoska kamoska | 1. dubna 2015 v 21:49 | Reagovat

prosim co nejdřív další díly

3 Angie Angie | 7. června 2015 v 22:23 | Reagovat

je to hezkýýýýýý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)