Učení je mučení / TT-Mučení povoleno

6. dubna 2015 v 19:30 | Keysi |  Téma týdneK
Tak ahojda! Dnes napíšu článek na můj druhý TT ;) :D
Klik na celý článek


Určitě si také říkáte, že ve škole vás taky jen mučí. Samé zkoušky, samé testy, ústní zkoušení, zkoušení u tabule, poškola, předškola. No prostě hrůza! A co teprve když se s tímhle vším setkáte v jeden den?! No já bych se asi zbláznila.
Ve škole se mi jednou stalo že jsem byla 4x zkoušená(AJ, M, D, FY) a psaly jsme z 3 předmětů testy(HV, M, ČJ), takže to byla fakt hrůza -.-
Už nikdy to nechci zažít znovu!
A taky máme vážně blbě sestavený rozvrh :/
V den kdy by jsme měli mít co nejlehčí tašku, neboli pátek máme ten nejtěžší den. První hodina Příroďák-ta je dobrá, ale je následovaná M, ČJ a AJ-a už jen z těchto nejtěžších předmětů by se člověk zmrcnul a my je máme za sebou! A pak máme Fyziku, kde nám náš učitel pokaždé sdělí nějaký 'fígl', který snad nikoho nezajímá (občas se pobavíme, ale málo kdy) a pak nám vypráví půl nějaké povídky, ale uprostřed si vzpomene na jinou a začne vyprávět tu a pak se skoro na konci hodiny zeptá: ,,Kde jsme to skončili?" - Učitel, se kterým je občas zábava, asi bych ho nevyměnila, ale někdy je na prd. Třeba minulý rok mě obvinil z toho, že JÁ jsem někomu radila nějaký převody, když já sama bych potřebovala s nimi poradit!
Nechápu ho. Já mlčím v klidu se věnuju svým věcem zatím, co on zkouší a nakonec jsem jí ta která málem byla zkoušená místo té zkoušející!
Nebo máme učitelku, která si oblíbila větu: ,,Neházejte jen tak hauzumera (netuším jak se to píše, ale prý to znamená číslo)!" :/

Máte taky takové učitele?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)