Třpyt pětice - Zmatek 5.Část

15. dubna 2015 v 14:52 | Keysi |  Druhá
Z pohledu Keysi:
Zůstala jsem stát, tak kde mě nechala. Pozorovala jsem obrazy a nechápala co se děje, chtěla jsem být u nich, ale slíbila jsem, že jim pomohu! Já to slíbila a doufala jsem, že oni to pochopí, ale pak mi to došlo.


Vyběhla jsem z pokoje, i když mi říkala, ať tam zůstanu a když jsem je spatřila, došlo mi, že je napadlo to samé co mne, ale na to teď podle Ryana nebyl čas. ,,Sat-Tedy Keysi" zamyslel se a přemýšlel, zda to říká správně. Stále jsem na Ryana hleděla a čekala, co z něj vypadne. ,,Ano?" Zeptala jsem se nakonec. ,,Mlč!" Přikázal mi povrchně a pak luskl prsty. ,,Mám to!" jakoby mu nad hlavou zazářila žárovka, ale hnedka zhasla.
,,Možná si na nic nepamatuješ, možná nevypadáš jako dřív, ale mi z tebe uděláme to, co z tebe bylo!" uculil se, jakoby to byl ten nejlepší nápad světa. ,,Cože?" Vykulila jsem oči, až mi málem vypadly z důlků. ,,nikdy! Jsem se svou podobou spokojená!" Dávala jsem na slova 'nikdy' a 'spokojená' důraz.
,,Ale ano a hned začneme." Uculil se a do ruky mi dal zbraň, prozatím to byl jen dřevěný meč, ale i tak byl na mě těžký. ,,Na co hračka pro děti?" Zamračila jsem se na něj, protože on v ruce držel opravdový a velmi nebezpečný meč.
,,Hračka, ne-hračka." Zasmál se a postavil se do bojového postoje. Ale vedle mě, nikoliv přede mě.
,,Začnem s postojem." Předvedl mi ho a pak kývl, ať to zopakuju, vypadalo to snadně, ale moc snadné to nebylo. Klouzaly se mi nohy a prý se hodně hrbím. Nakonec to pro dnešek se mnou Ryan vzdal. ,,Ráno v sedm!" Řekl a podíval se mi přísně do očí. ,,Ne raději už ve tři ráno!" Řekli opravdu velmi přísně. ,,TŘI?" Vytřeštila jsem oči. ,,Ale Ryane! Víš jak moc to je brzo?!" Křikla jsem a už teď byla unavená. Dvě hodiny jsem musela stát v tom přihlouplým postoji a teď mám ještě vstávat skoro za šest hodin. ,,Ano-" odpověděl prostě a ukázal na koupelnu a pak pohlédl na jedny dveře. ,,Až se osprchuješ, můžeš přespat ve svém novém pokoji…" Řekl a pak odešel do kuchyně.
,,No super." Zabrblala jsem si pod nosem a šla se osprchovat, nemohla jsem uvěřit, že jsem se nechala přemluvit že ráno budu vstávat ve tři!? *No jo no, budu to muset hold přetrpět.* Pomyslela jsem si když jsem si vysušovala vlasy.
Zabalila jsem se do ručníku a odešla do pokoje, kde jsem se převlékla do pyžama a zalezla pod postel, bylo kolem sedmi, ale pokud mám zítra vstávat tak brzo, tak musím být čilá.
*Co mě asi čeká?* Pomyslela jsem si
***
,,Deset koleček! A Ať to sviští!" Řekl Ryan a já ještě ospale na něj koukala.
On mě vážně donutil vylézt z postele tak brzo. (A to jsem šla spát už v sedm!)
Sice se mu to moc nedařilo, ale on to nejspíš tušil a polil mě ledovou vodou, ještě s kousky ledu.
,,Deset?" Udiveně jsem na něj hleděla a doufala že řekne že to byl fór, nic takového se však nekonalo.
,,Ano deset." Řekl vážně. ,,A to je jen mírný začátek." Řekl a vzal si blok s tužkou.
,,Proč tolik?" Povzdechla jsem si smutněji.
,,Už žádné otázky a pusť se do toho!" přikázal mi a já neměla na vybranou a jen kývla a rozeběhla se. Už po třetím kole jsem nemohla, ve škole jsme nanejvýš běhali 4-5 koleček, ale 10? Nikdy!
Nakonec jsem to uběhla. Hned jsem padla do trávy a myslela, že zemřu, nemohla jsem popadnout dech a strašně mě bolelo celé tělo. Zavřela jsem oči a těžce oddechovala.
Uslyšela jsem Ryanův smích. ,,Vsávej…" Zasmál jsem ,,…Ještě jsme neskončili." Popadl mě za kolek a postavil na nohy.
,,Co?" Vydechla jsem, a abych nespadla na zem tak se ho chytla a vlastně opřela.
,,Počkej." Zakolísal se a chytl mě, abychom nespadly spolu na zem. ,,Chceš si dát přestávku? Asi na tebe moc tlačím." Řekl a já s radosti rychle pokývala hlavou, aby neměl čas si to rozmyslet.
Usmál se.
Sedla jsem si na lavičku a zadívala se na oblohu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Žádné komentáře, ach jo :c to máme blog zrušit??

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)