Co to jsou blumové?

10. dubna 2015 v 10:53 | Keysi |  PřehledK

Blumové

Otázky:
  • Jak vypadají?
  • Mají rádi lidi / Kouzelné bytosti?
  • Znají lidský svět?
  • Kolika se dožívají, a proč?
Jak vypadají?
Blumové, také známí jako Sententiaruové jsou modří človíčci.
Většinou mají velké, opravdu velké kulaté oči a černé zorničky. Vždy je v nich vidět inteligence a moudrost.
Mají nožky stejně dlouhé jako ruce, ale tělo je 2x menší. Vlasy mají vždy černé, nebo tmavě hnědé barvy. U nich světlá barva vlasů není.
Možná kdysi, ale dnes už ne.
Moc toho o nich nevíme, jelikož se skrývají pod zemí, ale vládnou silnou magii. Udržují rostliny v pořádku, hlavně stromy a keře.
Mají rádi lidi / Kouzelné bytosti?
Ne, odpověď je rozhodně ne! Blumové nesnáší ty pro ně obry. Zatím co blum má kolem 60 cm. Tak člověk je pro něj "obr". Člověk, nebo jakákoli jiná velká (pro nás normální) bytost.
Znají lidský svět?
Ano znají, i na něm udržují pořádek, ale nevylézají ven, takže o nich lidé ani nemohou vědět, ani nechtějí být viděni, prostě nesnášejí lidskou rasu. Kromě své rasy vlastně nemají rádi nikoho.
Kolika se dožívají, a proč?
Dožívají se statisíců let, jelikož se musí starat o zemi a přírodu. Jejich heslo zní: 'Kolik rostlin zachráníš-tolik dní ti k životu přibude.'
A také se musejí dožívat vysokého věku, jinak by vyhynuly, protože se 'množí' jediným způsobem-Ne, nemají rodiny jako my. Už dospělý se vyvinou ve stromu života. Jednou za tisíc let se narodí 1-2 Blumové.

Tož vše ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)