Co je to Alzík?

8. dubna 2015 v 6:56 | Keysi |  PřehledK

Alzík


Otázky:
  • Jak vypadá?
  • Jakou moc má?
  • Patří ke zlu, nebo dobru?
  • Čím se živí?Jak vypadá?
Alzík je vlastně malá chlupatá koule. Má různé barvy, ale vždy má jen jednu barvu, nikdy není dvoubarevný. Oči má jak dva uhlíky, plné radosti a netrpělivosti, to také odpovídá jejich povaze, rošťáčci, to se ví, nic jiného než lumpárny od těchto chlupatých kouliček se nedá čekat.
Nemá nohy, pohybuje se pomocí 'skákání' má zvláštní druh pohybu, protože se občas i koulí.
Když skáče tak u toho vydává zvláštní zvuky, něco jako *Moj, moj, moj* ale něco mnohem divnějšího, co se nedá nazvat slovy.
Jakou moc má?
Alzíci nevládnou moc magickou mocí, dokážou tak pohnout lehkými předměty, nic víc. Sice jsou slabí, ale jejich rozkošnost to nehradí.
Patří ke zlu, nebo dobru?
Alzíci na 1000% patří k dobru, no spíše nepatří ani k jednomu, vyhýbají se válkám a bojům, radši budou utíkat a schovávat se, ale nechtějí se vzdát, to ano niky! Na to jsou až moc pyšní.
Čím se živí?
Kromě černých očí, ve kterých jsou dvě jiskřičky, jako plamínky nemá obličej. Z toho vyplývá, že se nemůže živit jako ostatní tvorové, ale živí se vzduchem, ano zní to divně, ale ej to tak.
Aniž by to sám Alzík věděl tak používá svou chundelatou srst k tomu, aby si vytáhl ze vzduchu potraviny.

Tak to je k Alzíkům vše, pokud máte nějaké nejasnosti, tak do komentů ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)