Takový ten pocit

4. června 2014 v 7:05 | Keysi
Ahoj všichni chtěla jsem se vás zeptat jestli taky máte takoví ten pocit všeho? Když něco dostaneš seš šťastná, ale pak se to já nevím rozbije a ty seš smutná, naštvaná na ty kdo to vyrobili jsi uplně mimo a ta radost se najednou vytratí, ale pak ti to někdo opraví a pocit štěstí a radost jsou znovu zpět, ale naštvanost a smutek je tu pořád na ty co to vyrobili! Znáte to? Mě se tohle stalo když jsem dostala klávesy. Rozbili se a ve mě zavládl takoví pocit všeho!
Strach
Jednou, když u mě byla má kamarádka jsme měli strašně velký strach! Ona měla jít o půl osmé domů, ale její mamka se zdržela v práci až do devíti! Moje mamka šla nakoupit a dlouho se nevracela a mezitím se to stalo! V klidu jsme s Míšou stavěli puzzle, ale najednou jsme slyšeli kroky. Obě jsme zpozorněli co to je?! Ta věc najednou začala vzdychat a upustila něco na zem až to udělalo velkou ránu! Obě jsme zaběhli pod peřinu, ale já omylem zavadila o světlo a zhasla jsem! Pak jsme se snažili nedýchat a snažili jsme se dohodnout, která z nás rozsvítí. Mě ani jí se nechtěla, ale nakonec šla Míša, protože mě se nechtělo v té tmě zůstat samotné pod peřinou rychle jsem šla za ní. Když bylo světlo rozhodli jsme se že se kouknem kdo to tam je. Pak mě napadlo lupič! Nebo vrah napadlo Míšu. Dokořán jsme otevřeli dveře, ale v tu samou chvíli se otevřeli i na druhé straně a v nich moje mamka!? Takže z velkého strach se spíš stal směšný zážitek :D

Omlouvám se za chyby píšu to ve zpěchu tak ahoj :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marsey Marsey | 10. června 2014 v 22:13 | Reagovat

Pravda pravdoucí. To byla hrůza

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)