Soví křídla a orel - 8díl 2část

30. června 2014 v 9:18 | Keysi |  Soví křídla a orel
Ahojky hodně dlouho jsem tu nebyla a jelikož náš blog nemá skoro žádné (Nebo-li žádné) čtenáře tak me to moc nebaví, ale moc vás prosím komentujte!!! Nechápala jsem proč to ostatní blogeři na své blogy psali, protože mě to otravovalo, ale teď je naprosto chápu tak nás pochopte i vy. :) A jdu se vrátit k příběhu XD

Cesta začíná
-----,,No tak to máš teda těžký život.....Počkat! Říkáž že zmizelo celé město?" Ani jsem nestačila něco říct a hned zmizel, ale jakou rychlostí!Pomalu ho ani nebylo vydět bylo to něco jako, ani se to nedá popsat slovy! No prostě se asi pohyboval nadzvukovou rychlostí! Potom někam odběhl a když se vrátil tak měl v ruce nějaký přívěšek. Najednou strhnul plátno a za plátnem byli...,,Počítače?" Udiveně jsem hleděla na tu techniku. ,,No když myslíš že to jsou počítače." řekl a jeho rty se pousmáli.
-----,,Vlastně to je TychiEpoLirpikElneePirOtechRibelTinee." Vyvalila jsem na něj oči jak tohle mohl říct souvisle? Já bych se u toho zakoktala asi 100x. ,,Ale my mu říkáme jednoduče TELEPORT." ,,Jo tak tomu už rozumím. Takže ta věc tě dokáže tele....Počkat řekl si my? Vás tu je víc??" On vážně řekl my nebo se jen přeřekl? On tu vážně není sám? Co když nás někdo poslouchal? No je nás tu víc, ale zrovna těď jsou ostatní venku a hledají soví amulet, ale ty zdřejmě nevíš co to je." Nestačila jsem odpovědět a už začal neco říkat. Pustí mě vůbec ke slovu? ,,Soví amulet je ochraný přívěšek, který má každý strážce. Já mám Vlka. Symbol strážců je vždy nějaké zvíře. Já mám jak už jsem řekl vlka, Káťa má kočku, a Ryan (Rájen) má hada. Pak k nám patřila i Saty, ale ta." Když začal mluvit o ní byl takoví uzavřenější. Viděla jsem jak v jeho očích se hromadí slzy.
-----,,Saturnália byla poslední strážkyne, byla z nás nejmladší, ale za to nejsilnější. Vlatně jsme ji stvořili jen pro naše dobro. Byli jsme v nicotě ve vězení a museli se dostat ven! A tak jsme stvořili dítě, které bylo natolik silné že nás dostalo pryč. Po delší době se ukázalo že i nicota může žít a tak jsme dítě pojmenovali. Saty prokázala statečnost, když káťě zachránila život. Stala se strážkyní a její symbol byla sova. promiň nebudu ti vyprávět co se stalo když přišla o život. Ona spadla ze skáli, ale já vím že ještě žije že nezemřela!" Vypadalo to že se každou chvílí zhroutí, ale jen se nadechl a byl v pořádku. ,,Nedávno jsem oběvil soví amulet. Ostatním jsem nic neřekl protože jsem chtěl zkusit jestli jedna dívka je Saty. Vypadala skoro jako ona, ale pak zmizela i se sovím amuletem. Nevím jak jim to řeknu." Bylo mi ho líto, ale pak jsem si vzpoměla na svůj přívěšek.
-----,,Hele a nemájí ty symboli místo očí drahokami?" Zeptala jsem se a přemýšlela jsem jestli se ho zeptám jestli je ten můj ten soví amulet. ,,No je mají, každý symbol jiný drahokam. Proč se ptáš?" No že mě nedávno přede dveře nekdo položil krabičku a když jsem jí otevřela byl v ní přívěšek sovy." On na mě zíral a vypadalo to že mě každou chvílí přeruší, ale mlčel. ,,Ta sova měla dva savýri místo očí. Když jsem vešla vet tak už tam nic nebylo jakoby ten přívěšek všechno zničil!" Myslela jsem si že se zase rozbrečim když jsem pomyslela na rodiče. ,,Můžu se na ten přívěšek kouknout? Vyndala jsem ho a chtěla mu ho podat, ale když jsem se přiblížila k jeho ruce ucuknil!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tak co líbí se vám máme napsat další příběhy?

Ano :)
Ne :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)