Soví křídla a orel - 8díl 1část

4. června 2014 v 18:29 | Keysi |  Soví křídla a orel
Tak jsem po dlouhé době přišla! Opravdu mě to nebaví pořád čekat až někdo nakoukne na náš blog! Prosím vás pište komentáře prosím, ale jinak tu máte další díl! :)

Otázky
----- ,,Odkud ty jsi? Když mě neznáš nemůžeš být odtud!" Z důrazem na mně pohlédl! ,,Když se zamyslím, příjdeš mi povědomá!" Svíma očima si mě proslédl. ,,No jsem z Argata, ale přestěhovali jsem se do Fromosna." Nechápala jsem proč se tak vyptává. Pak mi konečně odpověděl: ,,Fromosno? Ale to je ve světě lidí ne?" Vyvalila jsem na něj oči! Ve světě lidí? Kde to jsem a co je on? V hlavě se mi honil strach, může mi pomoct, i otázky byli na místě!
-----,,Svět lidí?" Vykoktala jsem ze sebe. ,,Počkat!!" Vyhrkl ,,Ty jsi od tamtud?" Otázky měl i on. ,,Ehm jo." Odpověděla jsem nejistým hlasem. Rozbrečela jsem se. V hlavě se mi promítla vzpomínka na rodiče. ,,Ty ses stratila?" Další otázka! Já myslela že už jich bylo dost. Zvedla jsem hlavu a otřela jsem si slzy. ,,No ne tak úplně." Koukal na mě a čekal že budu pokračovat a tak jsem tedy spustila.
-----,,Byla jsem doma a prohlížela jsem si náhrdelník, který jsem našla přede dveřmi." Z pod trika jsem vytáhla ten nádherný přívesek ve tvaru sovy a nádhernými modrými kameny. On zpozorněl a já si uvědomila že jsem se ho ani nezeptala na jmeno. ,,Pak jsem si chtěla přichystat věci do školy, ale nevěděla jsem kde je krabice s učením a rodiče jsem nemohla najít!" Bylo mi zase do pláče, ale slzy jsem zahnala a pokračovala jsem ve vyprávění. ,,Vyběhla jsem před dům a nic tam nebylo! Náměstí zmizelo i s mím domem.
-----,,Po chvíli jsem potkala Redese, milého pána s hnědími vlasy, ale začal s nějakou legendou o tomto přívěsku a já si myslela že se zbláznil! A tak jsem radši utekla!" Pomalu mi začalo docházet že i asi nevymýšlel. ,,Ve skále jsem našla trhlinu a šla jsem zkrz ní, ale cesta se zužovala až zbyl tenký proužek podél stěny vedle propadliny a skály se začali borti a já neměla na výběr, ale pak mi podklouzla noha a já padala, ale potom jsem zahlédla světlo a probudila jsem se až tady." ,,Aha" To bylo jediné co mi odpověděl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tak co líbí se vám máme napsat další příběhy?

Ano :)
Ne :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)