Soví křídla a orel - 7díl

24. května 2014 v 8:10 | Keysi |  Soví křídla a orel
Takže ahoj! XD Jen jsem vás chtěla poprosit, abyste nechávali u našich článků komentáře když si je přečtete. Je to smutné když po celý dýden bylo několik návštěvníků a nula komentářů!

Přítel nebo někdo jiný?
-----Sem ve snu a nebo ne? Jak jsem se tu ocitla? Byla jsem v nějakém domě a přede mnou byl ten blonďatý kluk. Byl moc hezký! Měl modré oči. nějaké hnědé tričko a tepláky, ale zato měl krásnou tvář, opravdu nádhernou! Měl jí dokonalou! Neměl žádné jizvy ani pupínky a ani pihy! Tolik se mi líbila jeho tvář! ,,Si v pořádku?" Vyšlo z jeho krásných červených úst. To mluví na mě? Pomyslela jsem si. ,,Netočí se ti hlava nebo tak něco?" Zatřásla jsem mírně hlavou jako že ne. ,,Takže je všechno v pořádku?" Přikývla jasem na náznak ano.
-----Nechápala jsem přoč jsem nemluvila. Mám strach? Kde jsou rodiče!!? Cítila jsem jak se mi slzy linou do očí. Rozbrečela jsem se. Mami tati! Musela jsem na ně myslet! Co když je teď trhá medvěd! Nemohla jsem přestat brečet, prostě to nešlo! Ten kluk se jen na mě díval a nic už neřékal! ,,Pomůžu ti je najít!" Řekl s klidným hlasem.
-----Já jen vyvalila oči. ,,Ale já nic neřekla nahlas!" Divila jsem se na jakou otázku mi odpovídá? ,,Tví rodiče najdeme!" ,,Ale jak víš o tom že nemohu najít rodiče?" ,,Umím číst myšlenky." Vyvalila jsem na něj oči! On se jen zasmál. ,,Děláš jako bys o mě nikdy neslyšela?" ,,Jak jako? Kdo jsi?" ,,Ty opravdu netušíe kdo jem?" Udivil se. Já jen nic netušící na něj hleděla. ,,To opravdu neznáš strážce?" S otazníkama v očích jsem řekla: ,,Ne?" On na mě hleděl jako na ducha! ,,Ne?" Zeptal se. ,,Ne!" Odpověděla jsem mu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)