Soví křídla a orel - 6díl

19. května 2014 v 17:57 | Keysi |  Soví křídla a orel
Dlouho se mi psát nechtělo, protže je to nuda když vaše články NIKDO neokomentuje! Pak si myslíte že se nelíbí, ale já to nevdávám a dávám sem další díl!! XD Bude o něco kratší :)

Sen
-----Troje dveře předemnou stojí. Nevidím nikde nic jen tma a ve tmě jsou dveře. Netuším kde to sem ani co mám dělat. Na nic jsem si nemohla vzpomenout. Se strachem se pokusím otevřít prostření dveře. Když dveře otevřu obklopí mě záře a když zře odejde oběví se předemnou les, temný a hrůzostrašný! BUM, dveře se za mnou zavřeli a zmizeli! Měla jsem strach, ale stejně jsem do toho lesa šla.
-----V lese byla ještě větší tma než jsem si myslela! Všude byla havěť a já zakopávala o kořeny stromů! V lese bylo vlhko a ze stromů kapali kapky vody. Chtěla jsem pryč a tak jsem se dala do běhu. Ohlížela jsem se pořád, ale vypadalo to jako bych stála pořád na místě! Až do chvíle co jsem zakopla o kořen mohutného stromu a vrazila do něj.
-----Když jsem se vzpamatovala všimla jsem si nápisu na stomě ,,Když otevřeš oči uvidíš jasněji." Nemohla jsem ten nápis pochopit! A tak jsem šla dál. Vypadalo to že les nemá konce a že v něm budu bloudit navždy! ,,Otevři oči, otevři oči!!" Tichounce byl slyšet hlas, který opakoval dokola to samé a pak my to došlo! ,,No jasně!" Otevřela jsem oči! ,,Si v pořádku, není ti nic?" Když jsem otevřela oči uviděla jsem před sebou kluka. Byl blonďatý a vypadala mile, ale já mu nedokázala odpovědět, měla jsem ztuhlá ústa!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)