Blázen do koní 3. díl

3. května 2014 v 15:37 | Marsey |  Příběhy M
3. díl

----Další den ubíhal strašně pomalu. Teda kromě dopoledního a odpoledního tréninku. To ostatní byla hrůza jako například kydání stájí. Obvykle mne to baví ale řekněte, kdo by chtěl pracovat s namyšlenou sestřenicí za zády, která furt poučuje a když dělám něco dobře řekne že to dělám špatně protože chce skrýt svoji chybu. No prostě ji nechápu. Kdykoliv jdu něco dělat jde za mnou aby mi řekla že to dělám špatně. A takhle celý den. Nuda! Ale zítra to bude bezva.
A druhý den.----Alespoň že dnes můžu jet na vyjížďku. Moc jsem se těšila. Když jsem jela na to místo jako minule zahlédla jsem cestu které jsem si předtím nevšimla. Tak projedu kolem vodopádu a vydám se po ní. No né. Přijela jsem cestičkou za vodopád. Celý se to tam třpytilo a ten svěží vzduch! Ale co to je tam vzadu? Sesednu z koně a jdu se podívat blíž. Odhrnu pár kamenů a uvidím krásnou louku. Hezčí než ta co jsem našla předevčírem. A teď to nejlepší : velká a zelená louka na které je krásné stádo divokých koní. ,,No páni. Paráda." Chtěla bych tu zůstat. Ale právě bych ještě víc chtěla něco vědět. Když přijedu na farmu jdu za tetou ale koně nechám osedlaného. Vím že se to nemá ale to bych zase za chvíli sedlala. ,, Teto, Laura byla taky divoký kůň? zeptám se. ,,Ano, ale přišla k nám a byla úplně hubená. Tak jsme se o ni postarali a ona u nás už zůstala. Proč tě to zajímá? Provedla snad něco?" zajíma se teta. ,,Ne, jen tak. Děkuju." odvětím. Vrátím se za Laurou a odjedu zpět za divokým stádem. Lauru odsedlám a pustím ji za nimi. Vím že je dostatečně vycvičená a neuteče. A nesklame mne. Okamžitě zapadne a rozběhne se společně s nimi po louce. Samozřejmě se musím skrýt aby se mne stádo neleklo a nasvačím se. Celou tu dobu jsem se rozplývala nad tou nádherou a ke konci jsem se podivila jak dlouho jsem to vydržela. A pak jsem odchytla Lauru, nechala ji rozloučit a odjeli jsme domů. To byl vydařený výlet.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lola mon Lola mon | 4. května 2014 v 9:51 | Reagovat

Tvé příběhy jsou úžasné stejně jako ty od Keysi

2 Keysi Keysi | Web | 5. května 2014 v 11:17 | Reagovat

Děkujem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)