Úvod do blogu

21. dubna 2014 v 17:58 | Marsey a Keysi |  Příběhy

Úvod

Vítejete na našem blogu The strength of the elements. Snad se vám budou líbit příběhy, které tu zatím nejsou. Takže vás tedy seznámíme s naším blogem: Naše jména jsou Marsey (Marsí) a Keysi (Kejsí),(Někdy mím i přezdívku Saturnália). Budeme tu psát články na téma Fantasy a téma týdne a také různé blbosti, které nás napadnou. Prosíme, abyste komentovali slušně a nepsali žádná vulgární slova. Dále prosíme, abyste se v komentářích nehádali, protože každý může mít svůj názor. Také se chystáme založit klub Elements pro vaši zajímavost (Zatím ho nemáme). Všechny fanoušky rády uvítame a také kdybyste cokoli nechápali nebo si nevěděli rady, rády vám odpovíme či pomůžeme (pokud budeme vědět odpověď) Všechny otázky pokládejte do rubriky otázky.
Důvod proč jsme si blog zaožili je prostý: z nudy a také proto že kamarádky mají blog a mi ho chceme mít lepší než ony!! Doufáme že nás podpoříte. Děkujeme a ať se vám blog líbí :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)