Soví křídla a orel - 4díl

27. dubna 2014 v 12:46 | Keysi |  Soví křídla a orel
Protože jsem tu dlouho nebyla :( tak sem dám ještě jeden příběh tedy další díl XD

Stracené město
-----,,Haló!!"Zakřičela jsem ze všech sil. Nikdo se mi neozval. Přede mnou byla jsem kamenitá poušť. Vyběhla jsem ze dveří, abych lépe viděla co je kolem mě. ,,Haló!! Je tu někdo?" Nikdo tam nebyl. Chtěla jsem se vrátit zpět domů, ale dům zmizel také, jako celé město! Na místě jsem si klekla a začala brečet. Jsem stracená! Myslela jsem si při tom pláči.
-----Slzy mi tekli po tvářích přes rty a nakonec spadly studené na zem. I zem byla chladná a ostrá. Do nohou mně řezaly kamínky, které byli ostré jako tisíce břitev. Najednou mi spadl přivěsek na zem a já zapomněla brečet a sebrala ho. Sovu jsem obrátila proti slunci, aby jejíma očima procházelo sluneční světlo. Paprsky dopadali přímo na mě a já se třpytila modrým slunečním světlem. Rozhlédla jsem se kolem sebe a zase se dala do pláče a přitom myslela na rodiče.
-----,,Je vám něco? Co se stalo?" Přiběhl ke mně nějaký kluk a ptal se co se stalo. Já mu řekla že jsem hledala rodiče a když jsem je nenašla tak jsem otevřela dveře a i město bylo pryč a nakonec i můj dům. Zase jsem se dala do pláče. Uklidňoval mě a potom mi pověděl své jméno: ,,Jmenuji se Redes a ty?" ,,Keysi (Kejsí)" Redes mněl hnédé vlasy dlouhé až poramena a mněl i hnědé oči tak jako já. Redes mi slíbyl že mi pomůže najít rodiče!
-----,,Co to je za přívěsek?" Redes si všimnul mého přívěsku. ,,No ten jsem našla přede dveřmi chvilku po té co u nás někdo zazvonil a pak zase." Zdvořile jsem mu odpověděla. ,,Aha? Já jen že mi připomína přívěsek z legendy." Redes se zamyslel a přitom pozoroval můj přívěsek. ,,Počkej ta legenda, jo je to on jsem si určitě jistý. Keysi ty si nositelka velmi mocného elementu!"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 1. května 2014 v 11:13 | Reagovat

Líbí se mi, že tvoje příběhy nejsou moc dlouhé a tím pádem se mi chce je dočíst.:-D

2 Keysi Keysi | Web | 1. května 2014 v 21:08 | Reagovat

Díky.
Dlouhé příběhy ani já ráda nečtu a už vůbec nepíšu je to otravné a kratší jsou pro mě zábavnější XD

3 Lola mon Lola mon | 4. května 2014 v 9:53 | Reagovat

Je to moc hezké

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)