Soví křídla a orel - 2díl

24. dubna 2014 v 14:48 | Keysi |  Soví křídla a orel
A je tu pokračování! (Dlouho jsem tu nebyla) Jsem ráda že se vám 1 díl líbil. Za chvilku můsím na kroužek, ale doufám že se mi povede napsat alspoň půlku příběhu! Dám se do toho. XD

Náštěva
-----,,Kde mám trička?" Křikla jsem na mamku a přitom visela ve dveřích. ,,V nějaký krabici." Ozvalo se tichým hlasem. ,,Asi v tý u dveří!" Ozvalo se zase tichým hlasem. Šla jsem tedy ke dveřím. ,,Mám to!" Zakřičela jsem na mamku když jsem krabici našla. Odnesla jsem si jí do pokoje, který byl ještě poloprázdný. Položila krabici na zem a šla pro další krabice s oblečením.
-----,,Áááá" zaječela jsem. Ukrabice s ponožkami si hověl černý velký pavouk. ,,Co je?" Rozeběhl se ke mě a zeptal se táta. ,,Vždyť to je jen neškodný pavouček!" Zasmál se táta, vzal pavouka za nohu a pustil ho ven. Já pavouky nesnáším, nechápu jak se někomu můžou líbit! Pomyslela jsem si. ,,Za chvíli jsem přijedou s nábytkem." Řekla mamka a šla čekat před barák. Táta za chvíli odešel za ní. Byla jsem doma sama! Zavřela jsem dveře, lehla si na podlahu a pozorovala strop. Nudila jsem se až do chvíle kdy někdo zazvonil na zvonek Crrrrrrrr ozvalo se. Šla jsem otevřít dveře. Byla jsem u dveří a prudce otevřela dveře. Stál tam nějaký kluk a víc jsem neviděla.
-----?? Celá udivená jsem koukala do dveří. ,,Kam zmizel? Kde je? Zdálo se mi to?" Ne nezdálo kluk se vypařil, ale ne jako že utekl, ale jakoby se propadl do země nebo, no prostě zmizel! Kam? Řekla jsem si v duchu. ,,No nic." Pokrčila jsem ramena a zabouchla dveře. Šla jsem do pokoje a za chvíli zase Crrrrrrr, ,,Ty jo tady člověk musí běhat ke dveřím jako hlídací pejsek!" Crrrrrrrr ,,Jo, jo už jdu." Popravdě jsem byla už naštvaná. Otevřela jsem dveře a v nich byli stěhováci!! No konečně! Řekla jsem si pro sebe.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carry Carry | Web | 24. dubna 2014 v 14:56 | Reagovat

sice kratší díl, ale úžasný! :)

2 Keysi Keysi | Web | 24. dubna 2014 v 17:54 | Reagovat

Díky, ještě to jdu dopsat předtím jsem musela na kroužek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)