Soví křídla a orel - 1díl

22. dubna 2014 v 15:16 | Keysi |  Soví křídla a orel
Ahoj já se rozhodla psát své vlastní příběhy XD ... a protože (Naprosto neumím psát příběhy) mám ráda fantasy tak to bude o nadpřirozených bytostech (Pokud to bude šílený tak se omlouvám) . Pokud někde uvidíte chybu (Těch tam bude hodně) nebo vám věta nebude dávat smysl (to jsem celá já! :D) napište a já to opravím. :) Takhle bychom mohly vycházet ne? (Doufám) :)

Nové město
-----,,Cože? My se budeme stěhovat!" Vytřeštila jsem na mamku oči. ,,Ne, ne, ne já se nechci stěhovat! Proč?" Nemohla jsem uvěřit že musíme pryč z města. Mamka odešla a já prudce zabouchla dveře. Šla jsem doprostřed pokoje a klekla si před postel. Zachvíli jsem si na tu postel sedla a začala přemíšlet jaký to bude v novým městě. I to mě za chvilku omrzelo a já šla ze schodů do kuchyně kde byli rodiče. ,,Jdu se rozloučit s přáteli." Řekla jsem se sklopenou hlavou. ,,Jo jen jdi. My to tu zatím dáme do krabic." Zvedl se táta a šel udělat to co řekl, mamka vstala také a šla mu pomoct.
-----,,To nemůže být pravda?! Ty nemůžeš odjet!" Mery nemohla uvěřit že se stěhuju, já vlastně taky ne. Mery je moje nejlepší kamarádka ze školy. Nosí ráda černé věci a má tmavě šedé oči její vlsy jsou blonďaté a skrývá brýle, proto nosí kontaktní čočky aby si někdo nemyslel že je šprt, ona rozhodně není. ,,S kým teď budu sedět v lavici!?" Anna už zase myslela na školu. Anna je moje kamarádka už ze školky, je hrozná šprtka! Anna má zrzavé vlasy sestříhané na mikádo a vždy ulízané do dvou culíčku na vršku hlavy svázané duhovou gumičkou. Její oblíbená barva je žlutá a bílá, černou nemá ráda. Doma má bílou kočku jménem Miny. ,,Jo bude tu bez tebe smutno." Luis to řekl jen proto aby si u mě šplhnul, protože jsem mu nedávno dala kopačky za to že políbil nějakou cizí holku u sochy na školním dvoře, když jsem tam procházela. Luis je blonďák s patkou oči má šedé až namodralé jeho hlava je trochu šišatá a nenosí nic jiného než ryfle, džiny a tepláky trika nosí jaký chce. Rozloučila jsem se i s dalšími přáteli a zamířila domu.
-----Doma už bylo vyklizeno a rodiče čekali jenom na mě. ,,Jak jste to stihly tak rychle?" No koho by to nezajímalo jak rodiče za pouhou hodinu ani ne celou vyklidili náš zelený dvoupatroví domeček? ,,Najali jsme stěhováky." Táta mi odpovéděl a přitom se kouknul na nákladní auto co stálo kousek ode mě. ,,Aha." Vzdychla jsem. ,,Já myslela že to chvíli potrvá a že tu ještě jednu noc budeme." Bylo mi líto že musíme už dnes pryč. ,,Bude to tak lepší." S temito slovi mamka nastoupila do auta. Pak i já a táta. Zbohem Argato. A vítej Fromosno.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lola mon Lola mon | 22. dubna 2014 v 20:50 | Reagovat

to je hezký co bude dál? strašně se těším na další díl

2 Katy Katy | Web | 23. dubna 2014 v 18:57 | Reagovat

Máte to moc pěkné,  a máte zajímavý vzhled vašich stránek.

3 Keysi Keysi | Web | 24. dubna 2014 v 14:29 | Reagovat

Moc děkuji. Teď mám jen pár chvil kdy se dostanu na počítač takže netuším kdy bude další díl, ale pokusím se. A děkuji za hezké komentáře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)