Kouzlo přírody

21. dubna 2014 v 19:04 | Marsey a Keysi |  Příběhy
,,Keysi." řekl otec s Marsey v náručí. Keysi byli dva roky a Marsey jeden. Otec uchopil Keysi za ruku a utíkal s námi přes hradby zámku. Matku jeden rytíř střelil jedovatým šípem přímo do srdce a ostatní rytíři se spikli proti králi a královně, protože král vyhlásilže do jeho země nesmí vsoupit žádný cizinec z jiného království. I když řekl ,,Pro naše bezpečí všichni cizinci musí zůstat za hranicemi naší země." rytíře to naštvalo kvůli manžekám, které v zemi nebyly. Otec chtěl zachránit život svých dcer. Doběhl na lesní mýtinu a chtěl je tam zanechat, ale v tom přiběhli rytíři, kteří ho celou cestu sledovali. Na nic nečekali a také ho zabili. Šli i po princeznách však díky vlku, který tam v tu ránu přiběhl přežily rozpoutávající se boj. Sovy vyklovaly strážím oči a vlci je roztrhali na malé kousky. Vlci je odnesli do lesa.

Teď začíná ten pravý příběh v lese se zvířaty.

,,Dones potravu a já se oně postarám." řekl vlk a sova odletěla.(my jim ještě nic nerozuměly). Za pár chvil byla zpět s myší v zobáku. ,,To ovšem není potrava, kterou jsem myslel" Zavrčel vlk. Tehdy jsme obě uslyšeli první slovo POTRAVA. Sova se tedy vrátila pro něco jiného. ,,Tohle?" ukázala na pár lesních plodů. ,,Třeba." odvětil vlk. ,,Ne, ne, ne!" ozvalo se v křoví. Ukázala se krásná vlčice. ,,Tyhle miminka ještě nemají zuby." pokračovala. ,,Nejdřive ty lesní plody trošku rozmačkejte!". ,,To bude těžší než si myslím." vyděsila se sova. ,,Mňam, mňam, mňam." spolykaly jsme všechny maliny a usnuly. ,,Dobrou noc."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste navštívili náš blog! Budeme moc rádi když se sem budete rádi vracet! A také moc rádi uvítáme když se přihlásíte do našeho klubu! :)